WARSZTATY TEATRALNE

Cykl zajęć obejmuje /12 spotkań/2h

KIEDY: wrzesień-grudzień 2017
              WTORKI 16:30-18:30
               pierwsze zajęcia 19 września

DLA KOGO: 5+

ZA ILE:  bezpłatne

GDZIE: Centrum Edukacji ul. Koreańska 1a we Wrocławiu

ZAPISY: BRAK MIEJSC, listy rezerwowe madeinbrochow@gmail.com / 501 326 842 / 512 216 524

REGULAMIN I KARTA ZAPISOWA dostępne na stronie: Aktywny Brochów

ORGANIZATOR: Made in Brochów
Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Aktywny Brochów" współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

Zajęcia teatralne dla dzieci
Czy masz marzenia?
Czy myślisz czasami o tym, by przez moment być kimś innym niż na co dzień?
Chcesz poznać nowych ludzi i miło spędzić czas?
Chcesz powiedzieć innym coś ważnego?   Jeśli na chociaż jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi „TAK” – to czekamy właśnie na Ciebie!

Program zajęć pozwoli Ci przełamać nieśmiałość i oswoi z tremą podczas wystąpień publicznych. Poznasz siebie jeszcze lepiej, nauczysz się z łatwością nazywać i wywoływać różne emocje oraz wyrobisz umiejętność radzenia sobie z nimi. Rozwiniesz wiarę w siebie.  Bądź częścią tego pięknego obrazu. Powiedź o tym, co dla Ciebie ważne i bawmy się razem w teatr! Dobra zabawa gwarantowana.

Uwaga

Udział w zajęciach niesie ze sobą ryzyko wyraźnego mówienia, bólu brzucha od śmiechu i brudnych rąk!

Zajęcia poprowadzi

Dominika Nestorowska
instruktor teatralny i reżyser, animatorka, założycielka Grupy  Artystycznej bravo2art. Jest studentką Międzywydziałowych Studiów Indywidualnych II stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestniczka II. edycji Akademii Teatru Alternatywnego, której główną ideą jest wszechstronna, interdyscyplinarna i nieformalna edukacja teatralna wzmacniająca kompetencje animacyjne, artystyczne i kulturotwórcze. W pracy z aktorem stawia na obserwacje, relacje, działanie i bycie.
Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zdobywała m.in. jako uczestniczka wielu projektów społeczno-kulturalnych, trenerka w Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak”, animatorka zabaw urodzinowych, wychowawca kolonijny czy instruktorka zajęć teatralnych nad morzem. Lubi rowery, podróże pociągami i dźwięki. Fascynują ją ludzie.

„Według mnie, do stworzenia teatru niezbędne są 3 elementy: ludzie-publiczność, ludzie-aktorzy i ludzie-reżyser. Zagrać można wszędzie, można się ubrać lub rozebrać, ale jeśli za reżyserem nie będą stali ludzie to nic nie stworzy. Nikt nie zagra tego, co wymyślę i nikt nie zobaczy tego, co zostanie przedstawione.”