ŻŁOBKOWO

Cykl zajęć obejmuje 8 spotkań/1h

KIEDY: październik-grudzień 2017
              PONIEDZIAŁKI 17:00-18:00
               pierwsze zajęcia 16 października

DLA KOGO: dla rodziców z dziećmi 2-3,5 lat

GDZIE: Centrum Edukacji ul. Koreańska 1a we Wrocławiu

ZA ILE:  bezpłatne

GDZIE: Centrum Edukacji ul. Koreańska 1a we Wrocławiu

ZAPISY: brak miejsc, listy rezerwowe otwarte, madeinbrochow@gmail.com / 501 326 842 / 512 216 524        
REGULAMIN I KARTA ZAPISOWA dostępne na stronie: Aktywny Brochów

ORGANIZATOR: Made in Brochów
Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Aktywny Brochów" współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

Zajęcia rozwijające dla dzieci

Zajęcia odbywają się w grupie 10 dzieci i jednego lub dwóch rodziców, którzy uczestniczą w zabawach i wspierają dziecko swoją obecnością. Celem spotkań jest oswojenie dzieci z uczestniczeniem w zajęciach kierowanych, w większej grupie rówieśniczej, wspieranie w samodzielności wykonywania zadań, rozwijanie współdziałania i pewności siebie w pozarodzinnym środowisku. Zajęcia są ukierunkowane na rozwijanie takich zdolności i umiejętności dziecka takich jak koordynacja ruchowa, umiejętności językowe, muzyczne oraz zdolności interpersonalne.

 

Założenia

Zajęcia realizowane są poprzez różnorodne formy tj. ruchowe, muzyczne, plastyczne, teatralne. W trakcie zajęć dzieci uczestniczą w zabawach integracyjnych, kształtujących umiejętności społeczne dzieci, dramowe, rozwijające wyobraźnię i orientację przestrzenną, ruchowe, muzyczne oraz plastyczne.

W trakcie spotkań wykorzystujemy proste materiały plastyczne, akcesoria animacyjne (tj. chusta KLANZY), instrumenty Orffa.

 

Zajęcia poprowadzi

Magdalena Dworaczek
pedagog z kilkuletnim doświadczeniem, animator kultury, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
Absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego z uprawnieniami terapii pedagogicznej, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej - specjalizacja Edukacja wczesnoszkolna, SKIBY - Animacja Społeczności Lokalnych. Od 15 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Od sześciu lat szczęśliwa mama. Zwolenniczka wychowania przez zabawę oraz komunikacji z dzieckiem opartej na wzajemnym szacunku i godności.